O NAS

Jakość produktów oraz szybkość dostaw to cechy, którymi się charakteryzujemy.

O firmie

TES Technika Emalia Szkło została założona w 2000 roku. Od początku istnienia naszej firmy, produkcja opiera się w 100 % na produktach firmy Johnson Matthey, która jest światowym liderem w produkcji materiałów ceramicznych do zdobienia szkła i ceramiki.

W połączeniu z naszą wieloletnią wiedzą i praktyką dotyczącą technik zdobienia, dostarczamy nie tylko wysokiej jakości farby ceramiczne w postaci past, ale również jesteśmy uznanymi fachowcami w dziedzinie doradztwa technicznego.

Oferujemy farby ceramiczne w podstawowych kolorach, jak również dobór kolorów na podstawie palety w systemie RAL, Pantone, NCS, a także według wzorców dostarczanych przez klienta.

Nasz sukces to nie tylko zaangażowanie naszego zespołu TES, ale bliska współpraca i pomoc osób z firmy AGT FENZI / Former Johnson Matthey
Korzystając nie tylko z ich doświadczenia, ale także z ich zaplecza technicznego, jesteśmy w stanie służyć pomocą w rozwiązaniu problemów naszych klientów.
O Firmie TES

Cieszymy się coraz większym uznaniem

Przez ostatnie lata zyskaliśmy uznanie wśród naszych klientów w Polsce i poza jej granicami. Jakość produktów oraz szybkość dostaw to cechy, którymi się charakteryzujemy.

To pozwala naszym klientom w szybki sposób reagować na potrzeby obecnego, bardzo wymagającego rynku. Stworzyliśmy zespół ludzi, dla których najważniejszym celem stało się w pełni zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

TES Technika Emalia Szkło zyskuje zaufanie wśród klientów

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Szkło Gospodarcze

Anna Januszek PL EN DE RU

Mobile: +48 604 963 103
Mail:  anna.januszek@testechnika.com.pl

Szkło Płaskie

Aga Smith PL DE EN FR

Mobile: +48 508 157 424
Mail:  aga.smith@testechnika.com.pl

Szkło Płaskie

Bartosz Januszek PL EN

Mobile: +48 606 806 471
Mail:  bartosz.januszek@testechnika.com.pl